Гарантія 1 рік на всю продукцію!

Умови надання гарантії

 

На всі товари, які реалізуються в нашому інтернет-магазині, розповсюджується гарантія 12 місяців від Виробника, якщо не вказані інші оба спеціальні умови Виробника.

 

Звераємо Вашу увагу на те, що інтернет-магазин не є виробником або імпортером товарів, представлених на сайті та не несе відповідальності по зобов'язанням виробників. 

 

Гарантійному обслуговуванню (заміні) підлягають товари тільки в повній комплектації.

 

При пред'явленні гарантійної претензії покупець зобов'язаний надати все, що входило в комплект поставки, а саме, упаковку, інструкції, гарантійні талони тощо. Серійні номери оригінальної упаковки і самого товару повинні бути ідентичні. Розбіжність серійних номерів оригінальної упаковки і товару є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні. Відсутність хоча б одного елемента зі складу комплекту поставки є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні (заміні).

 

Гарантія (заміна) не поширюється на пошкодження, викликані неправильним підключенням, експлуатацією обладнання в позаштатному режимі або в умовах, не передбачених виробником, а також тим, що сталося внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення, стихійних лих і т.д.). Гарантійне обслуговування не поширюється на механічні дефекти пристрою.

 

Несправне обладнання, гарантійне обслуговування (заміна) якого здійснюється Виробником або Постачальником продукції, при можливості обмінюється на нове негайно (до 3х днів після продажу). У разі якщо ідентичний товар відсутній на складі, то термін надання аналога збільшується до 14 днів (або інший визначений термін) або може бути замінений аналогічним обладнанням за згодою сторін.

 

Гарантійні претензії фізичних осіб розглядаються тільки при пред'явленні товарного чека (видаткової накладної) та документа оплати. Відсутність будь-якого із зазначених документів є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні.