Хомут на квадратний стовп

Хомут на квадратный столб

Код: h20

Доставка

 • по Києву: Нова Пошта
 • по Украіні: Нова Пошта
Хомут виготовлений з металу, пофарбований порошковою фарбою; Довжина робочої частини: 26 см; Ширина 21см; Колір: чорний, сірий.

79,35 грн

Наявність уточнюйте

Швидке замовлення
Чекаю на дзвінок
No SMS, No SPAM
Ми зателефонуємо протягом 30 хвилин
Артикул h20
Виробник Китай
Вага 1.6 кг

Хомут на квадратний стовп

Кронштейни для світильників являють собою самостійну опорну деталь або конструкцію необхідну для зручної і швидкої установки багатьох світильників на опори освітлення, стіни, колони, фасади будинків, в парках і садах, для освітлення доріг та прилеглої до них території.

 

Кронштейн для кріплення світильника - це консольна опорна деталь (оголовник) або конструкція, яка служить для кріплення світильника до вертикальної стіни або колоні. Г-подібна конструкція кронштейна кріплення виконується у вигляді самостійної деталі або у вигляді значного потовщення в базовій деталі (оголовник опори). Вони зазвичай застосовуються для кріплення арматури на опорах освітлення, опорах електропередач і т.п.

Схожі товари
 • Кронштейн для світильників (Діаметр консолі 42мм и 48мм)

  Кронштейн для світильників (Діаметр консолі 42мм и 48мм)
  Код: k-42-48
  Кронштейн виготовлений з металу, пофарбований порошковою фарбою; Довжина робочої частини: 45 см; Кут нахилу: 110; Діаметр консолі: 1 варіант 42мм та 2 варіант 48мм; Колір: чорний, сірий; Спосіб кріплення: на стовп за допомогою хомута або на плоску поверхню (стіну).

  260,74 грн

  Наявність уточнюйте